Roman Č. 26.07.2025 - 02.08.2025
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Rodinný domek v klidné ulici s prostornou zahradou, kde najdete pěkné venkovní posezení a gril, je ideálním místem pro pohodovou dovolenou. Skvěle se hodí pro rodiny s dětmi - na zahradě jsou k dispozici houpačka a pískoviště. V ceně pronájmu jsou zahrnuta také 4 jízdní kola, což vám umožní snadné objevování okolí.
| Kód objektu: | 5231 |
|---|---|
| Místo: | Jižní Slovensko - Veľký Meder |
| Koupání: | 1 km |
| Počet osob: | 8 |
| Parkování: | Uzavřené Na pozemku (3 místa, společné s majitelem objektu) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 3 |
| Obchod: | 300 m |
| Restaurace: | 300 m |
| Cena od: | 11 830 Kč za týden |
| Druh objektu | chalupa |
|---|---|
| Počet podlaží | 1 |
| Obytná plocha | 81 m2 |
| Vytápění | plyn lokální (obsluhuje pronajímatel) |
| Ohřev vody | kotel topení (objem: 50 l) |
| Krb | zahradní |
| Domácí zvíře | za poplatek, 13 eur, platba na místě majiteli |
| Přízemí |
|---|
| Ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko, počet křesel: 2, terasa - 16 m2) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko, počet křesel: 2) |
| Ložnice (9 m2, 2 x samostatné lůžko, počet míst u jídelního stolu: 4) |
| Kuchyň (16 m2, počet míst u jídelního stolu: 4) |
| Koupelna (wc, vana) |
| Koupelna (wc, sprch. kout) |
| TV | klasický TV (3x) |
|---|---|
| Vaření |
|
| Lednička | 125+75 l |
| Mrazicí box | |
| Varná konvice | 2 ks |
| Překapávač | 2 ks |
| Mikrovlnná trouba | 2 ks |
| Houpačka | dětská |
| Pískoviště | |
| Kola | možnost zapůjčení jízdních kol |
| Konstrukce | zděná |
| Počet skříní | 3 |
| Možnost kouření |
| Oplocení | |
|---|---|
| Druh pozemku | zahrada |
| Velikost pozemku | 150 m2 |
| Parkování | uzavřené na pozemku (3 místa, společné s majitelem objektu) |
| Zahradní nábytek | dřevěný |
| Ohniště | s grilem |
| Gril |
| Autobus | Velký Meder 700 m |
|---|---|
| Dětský bazén | Velký Meder 1000 m |
| Fitcentrum | Velký Meder 1000 m |
| Hrad | Komárno 30 km |
| Jízda na koni | Okoč 6 km |
| Krytý bazén | Velký Meder 1000 m |
| Les | 700 m |
| Masáže | Velký Meder 1000 m |
| Minigolf | Velký Meder 1000 m |
| Muzeum | Komárno 30 km |
| Obchod | Velký Meder 300 m |
| Přehrada | Gabčíkovo 20 km |
| Restaurace | Velký Meder 300 m |
| Sauna | Velký Meder 1000 m |
| Sportovní areál | Velký Meder 1000 m |
| Supermarket | Velký Meder 300 m |
| Tenis | Velký Meder 1000 m |
| Termální koupaliště | Velký Meder 1000 m |
| Termální koupaliště | Gyor, Maďarsko 24 km |
| Vlak | Velký Meder 1 km |
Omezení
Objekt má společnou zahradu s domem majitele.
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |

Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Velká spokojenost ,úplně nádherné ,supr ,určitě by jsme se ještě vrátili
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 8 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 14 420 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 14 980 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 17 570 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 17 570 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 17 570 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 17 570 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 17 570 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 17 570 Kč |
| Obsazeno | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 17 570 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 17 570 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 14 980 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 11 830 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 11 830 Kč |
Cena zahrnuje: pronájem objektu na týden, spotřeba vody, el.energie, plynu, ložní prádlo.
Cena nezahrnuje: místní poplatek (platba na místě), závěrečný úklid, poplatek za dřevo 10 EUR (platí se na místě), dítě do 3 let nad kapacitu 13 EUR/týden. Kauce 50 EUR.