




Velmi pěkná rekreační chata s finskou saunou v suterénu se nachází v chatové osadě Verlišky (3 km za obcí Malý Lipník), pouhých 50 m od řeky Poprad. Okolní lesy poskytují dobré podmínky pro sběr hub a lesních plodů. Možnost zapújčení kol a gumového člunu.
| Kód objektu: | 5068 |
|---|---|
| Místo: | Pieniny - Malý Lipník |
| Koupání: | 50 m |
| Počet osob: | 10+2 |
| Parkování: | Otevřené Na pozemku (3 místa) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 4 |
| Obchod: | 3 km |
| Restaurace: | 3 km |
| Cena od: | 24 570 Kč za týden |
| Druh objektu | chata |
|---|---|
| Počet podlaží | 2 |
| Obytná plocha | 62 m2 |
| Vytápění | elektrika + tuhá paliva lokální (obsluhuje host) |
| Ohřev vody | elektrický bojler (objem: 160 l) |
| Krb | zahradní i v domě (společenská místnost) |
| Domácí zvíře | za poplatek, 3 eur/noc, 21 eur/týden, platba na místě pronajímateli |
| Přízemí |
|---|
| Ložnice (6 m2, 1 x manželské lůžko) |
| Společenská místnost (20 m2, 1 x rozkládací pohovka - přistýlka, jídelní kout, terasa - 13 m2) |
| Kuchyň (4 m2) |
| Samostatné WC (wc, umyvadlo) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Podkroví |
| Ložnice (12 m2, 1 x manželské lůžko, 1 x rozkládací pohovka - přistýlka, počet křesel: 1) |
| Ložnice (14 m2, 2 x manželské lůžko, počet křesel: 1) |
| Ložnice (11 m2, 1 x manželské lůžko, 1 x rozkládací pohovka - přistýlka, počet křesel: 1) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Audio | rádio |
| Vaření |
|
| Lednička | 150 l |
| Mrazicí box | 18 l |
| Varná konvice | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Vysavač | |
| Sauna | pro 4 osoby |
| Bazén | venkovní vyhřívaný (vířivka pro 5 osob) |
| Houpačka | dětská |
| Skluzavka | |
| Kola | možnost zapůjčení jízdních kol, uzamykatelný prostor pro kola |
| Loďka | veslice (jedná se o gumový člun pro max. 3 osoby) |
| Internet | WiFi v ceně |
| Konstrukce | dřevěná |
| Počet skříní | 3 |
| Možnost kouření |
| Bazén | venkovní vyhřívaný (vířivka pro 5 osob) |
|---|---|
| Oplocení | otevřený |
| Druh pozemku | louka |
| Velikost pozemku | 540 m2 |
| Parkování | otevřené na pozemku (3 místa) |
| Posezení | zahradní altán |
| Zahradní nábytek | dřevěný |
| Ohniště | |
| Gril |
| Autobus | Verlišky - Malý Lipník 5 km |
|---|---|
| Hrad | Stará Lubovňa 20 km |
| Hřiště | Malý Lipník 3 km |
| Jízda na koni | Majtovka 8 km |
| Koupaliště | (písečná pláž u řeky) 50 m |
| Krytý bazén | Lubovnianské kúpele 15 km |
| Lázně | Zegiestow (Polsko) 15 km |
| Lázně | Muszyna (Polsko) 10 km |
| Les | 200 m |
| Lyžařský vlek | Malý Lipník 3 km |
| Masáže | Lubovnianské kúpele (sauna, fitness) 15 km |
| Obchod | Malý Lipník 3 km |
| Pošta | Malý Lipník 3 km |
| Přírodní koupaliště | Vyšné Ružbachy 35 km |
| Restaurace | Malý Lipník 3 km |
| Rybník | Sulín 7 km |
| Sportovní areál | Malý Lipník 3 km |
| Svah pro děti | Malý Lipník 3 km |
| Tenis | Malý Lipník 3 km |
| Turistické stezky | 200 m |
| Vlak | Plavnica 10 km |
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 10 osob | Každá další os. nad základní počet os. cena za osobu |
|---|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Obsazeno | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Obsazeno | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Obsazeno | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 25 130 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 26 670 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 26 670 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 26 670 Kč | 1 400 Kč |
| Obsazeno | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 26 670 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 26 670 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 26 670 Kč | 1 400 Kč |
| Obsazeno | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 26 670 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 26 670 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 25 130 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 24 570 Kč | 1 400 Kč |
Cena zahrnuje: pronájem objektu na týden, spotřebu vody, plynu, ložní prádlo.
Cena nezahrnuje: místní poplatek (0,5 EUR/ os./den, platba na místě), závěrečný úklid, spotřebu el. energie a dřeva (platí se na místě), dítě do 3 let nad kapacitu 13 EUR/týden. Kauce EUR.