




Nová, prostorná a moderně zařízená chata leží pouhých 50 m od vodní nádrže Nemečky. Do známého rekreačního střediska Duchonka dojdete pěšky za 15 minut. Za návštěvu stojí i osada Kulháň (4 km), kde jsou ideální podmínky pro rybaření.
| Kód objektu: | 5129 |
|---|---|
| Místo: | Povážský Inovec - Duchonka - Nemečky |
| Koupání: | 50 m |
| Počet osob: | 6 |
| Parkování: | Uzavřené Na pozemku (4 místa) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 3 |
| Obchod: | 500 m |
| Restaurace: | 4 km |
| Cena od: | 15 750 Kč za týden |
| Druh objektu | chata |
|---|---|
| Počet podlaží | 2 |
| Obytná plocha | 85 m2 |
| Vytápění | tuhá paliva ústřední (kotel v domě - obsl.pronajímatel) |
| Ohřev vody | elektrický bojler (objem: 160 l) |
| Kachlová kamna | |
| Domácí zvíře | za poplatek, 17 eur, platba na místě majiteli |
| Suterén |
|---|
| Kotelna |
| Sklep |
| Přízemí |
| Obytná místnost (36 m2, počet míst u jídelního stolu: 6, počet pohovek: 1) |
| Kuchyň (10 m2, počet míst u jídelního stolu: 4, kuchyňský kout) |
| Samostatné WC |
| Koupelna (sprch. kout) |
| Spíž |
| 1. patro |
| Ložnice (15 m2, 1 x manželské lůžko, balkón) |
| Ložnice (12 m2, 1 x manželské lůžko, balkón) |
| Ložnice (12 m2, 2 x samostatné lůžko, balkón) |
| Samostatné WC |
| Koupelna |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Lednička | 160 l |
| Mrazicí box | 20 l |
| Varná konvice | |
| Mikrovlnná trouba | |
| žehlička | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Konstrukce | dřevěná + zděná |
| Počet skříní | 4 |
| Možnost kouření |
| Oplocení | |
|---|---|
| Druh pozemku | louka |
| Velikost pozemku | 400 m2 |
| Parkování | uzavřené na pozemku (4 místa) |
| Zahradní nábytek | dřevěný |
| Ohniště | |
| Gril |
| Autobus | Nemečky 250 m |
|---|---|
| Běžecké tratě | Nemečky 100 m |
| Bowling | Topolčany 17 km |
| Golf | Piešťany 40 km |
| Hrad | Topolčiansky - Podhradie 6 km |
| Hřiště | Duchonka 3 km |
| Jízda na koni | 10 km |
| Krytý bazén | Topolčany 18 km |
| Les | v místě |
| Lyžařský vlek | Podhradie 7 km |
| Masáže | Topolčany 17 km |
| Minigolf | Duchonka 3 km |
| Muzeum | Topolčany 17 km |
| Obchod | Nemečky 500 m |
| Pošta | Prašice 3 km |
| Přehrada | Nemečky 50 m |
| Přehrada | Duchonka 3 km |
| Půjčovna loděk | Duchonka 3 km |
| Restaurace | Prašice, Duchonka 4 km |
| Svah pro děti | Podhradie 7 km |
| Tenis | Duchonka 3 km |
| Termální koupaliště | Male Bielice 30 km |
| Travnatá pláž | Nemečky 50 m |
| Turistické stezky | 250 m |
| Vlak | Topolčany 17 km |
| Zámek | Bojnice 40 km |
Zvláštní nabídka
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 6 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 18 900 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 19 440 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 19 440 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 19 440 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 19 440 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 19 440 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 19 440 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 19 440 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 16 850 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 16 310 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 15 750 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 15 750 Kč |
Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so), spotřebu el. energie, spotřebu vody, spotřebu plynu, místní poplatek, ložní prádlo.
Cena nezahrnuje: spotřebu dřeva (platí se na místě), závěrečný úklid (hosté musí provést sami), dítě do 3 let nad kapacitu 13 EUR/týden. Kauce 50 EUR.