Aleš V. 17.08.2024 - 24.08.2024
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Dobra lokalita za dobré penize
Recenze zveřejněna





Účelně zařízený apartmán v rodinném domku. Na společné zahradě je hostům k dispozici zahradní domeček, ve společenské místnosti pak krb s posezením.
| Kód objektu: | 5159 |
|---|---|
| Místo: | Vysoké Tatry - Štrba |
| Koupání: | 15 km |
| Počet osob: | 5 |
| Parkování: | Uzavřené Na pozemku (2 místa) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 200 m |
| Restaurace: | 500 m |
| Cena od: | 7 700 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Počet podlaží | 1 |
| Vytápění | plyn ústřední (dálkové) |
| Ohřev vody | průtokový ohřívač |
| Krb | v domě (společenská místnost) |
| Domácí zvíře | za poplatek, 13 eur, platba na místě majiteli |
| Přízemí |
|---|
| Ložnice (12 m2, 1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (11 m2, počet míst u jídelního stolu: 5, počet křesel: 2, počet pohovek: 1) |
| Kuchyň (8 m2) |
| Koupelna (wc, sprch. kout) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Audio | radiomagnetofon |
| Vaření | elektrický vařič, počet plotýnek: 2 |
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Varná konvice | |
| Překapávač | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Konstrukce | zděná |
| Počet skříní | 2 |
| Možnost kouření |
| Oplocení | |
|---|---|
| Druh pozemku | zahrada |
| Velikost pozemku | 100 m2 |
| Parkování | uzavřené na pozemku (2 místa) |
| Zahradní nábytek | dřevěný + plastový |
| Ohniště | s grilem |
| Gril |
| Aquapark | Liptovský Mikuláš 40 km |
|---|---|
| Aquapark | Poprad 15 km |
| Autobus | Štrba 100 m |
| Běžecké tratě | v okolí 500 m |
| Bowling | Poprad 15 km |
| Fitcentrum | Tatranská Štrba 5 km |
| Fitcentrum | Poprad 15 km |
| Golf | Tatranská Lomnica 3 km |
| Jízda na koni | Mengusovce 10 km |
| Kabinková lanovka | Štrbské Pleso 10 km |
| Lyžařský vlek | Lučivná 5 km |
| Lyžařský vlek | Lopušná dolina 9 km |
| Masáže | Poprad 15 km |
| Masáže | Tatranská Štrba 5 km |
| Obchod | Štrba 200 m |
| Pošta | Štrba 500 m |
| Restaurace | Štrba 500 m |
| Sauna | Tatranská Štrba 5 km |
| Sauna | Poprad 15 km |
| Tenis | Lučivná 15 km |
| Termální koupaliště | Vrbov 30 km |
| Vlak | Štrba 400 m |
Poznámka
Další společenská místnost je hostům k dispozici jako zahradní domek s krbem a posezením
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Pokud někdy pojedu do Tater, tak si opět vyberu tuto lokalitu. Majitelé jsou velmi milí lidé, ukázali nám co bylo třeba a přidali i něco navíc – když se vnukovi povedl malér, tak se vše vyřešilo úsměvem a pochopením. Nebylo nic, co by se dalo vytknout. Jako lokalita je Štrba perfektní – krátká dojezdová vzdálenost do Tater, zásobení obce je bezvadné a v blízkosti ubytování. Velice jsem byl mile překvapen i cizími lidmi, kteří nám popřáli krásný pobyt a ať si to užijeme.Vše bylo na více jak 100%.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna 14.09.2015
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
pro naši rodinu pěkná, pohodová dovolená
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 5 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 8 750 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 10 290 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 10 290 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 10 290 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 10 290 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 10 290 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 10 290 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 10 290 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 9 800 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 8 260 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 7 700 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 7 700 Kč |
Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so), spotřebu el. energie, spotřebu vody, spotřebu plynu, ložní prádlo
Cena nezahrnuje: spotřebu dřeva (platí se na místě pronajímateli), místní poplatek (platí se na místě pronajímateli), závěrečný úklid (hosté musí provést sami), dítě do 3 let nad kapacitu 13 EUR/týden. Kauce 50 EUR.
Apartmán Tatranská Štrba
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 2
Cena od: 16 380 Kč za týden
Apartmán Tatranská Štrba
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 4
Cena od: 25 480 Kč za týden
Apartmán Tatranská Štrba
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 5
Cena od: 29 120 Kč za týden
Apartmán Tatranská Štrba
Vzdálenost: 4 km
Počet osob: 9
Cena od: 40 950 Kč za týden
Chata Stará Lesná
Vzdálenost: 19 km
Počet osob: 6
Cena od: 14 420 Kč za týden