




Nově zrekonstruovaný apartmánový dům s jednoduše vybavenými apartmány se nachází 300 m od termálního koupaliště s několika bazény a sportovním areálem. Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi. Hostům je k dispozici venkovní krb se zastřešeným posezením, houpačka a trampolína.
| Kód objektu: | 5170_2 |
|---|---|
| Místo: | Jižní Slovensko - Veľký Meder |
| Koupání: | 300 m |
| Počet osob: | 2 |
| Parkování: | Uzavřené Na pozemku (4 místa) |
| Hodnocení: | |
| Obchod: | 400 m |
| Restaurace: | 250 m |
| Cena od: | 8 190 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Počet podlaží | 1 |
| Bezbariérový přístup | bezbariérový přístup |
| Vytápění | plyn lokální (obsluhuje host) |
| Ohřev vody | elektrický bojler |
| Krb | zahradní |
| Domácí zvíře |
| Přízemí |
|---|
| Obývací ložnice (1 x manželské lůžko, kuchyňský kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | klasický TV |
|---|---|
| Lednička | |
| Mrazicí box | |
| Varná konvice | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Houpačka | zahradní |
| Trampolína | |
| Kola | možnost zapůjčení jízdních kol, uzamykatelný prostor pro kola (možnost uzamčení max 4 kol v garáži po domluvě možnost zapůjčení 2 kol) |
| Internet | WiFi v ceně |
| Konstrukce | zděná |
| Počet skříní | 1 |
| Možnost kouření |
| Oplocení | |
|---|---|
| Druh pozemku | zahrada |
| Velikost pozemku | 100 m2 |
| Parkování | uzavřené na pozemku (4 místa) |
| Zahradní nábytek | dřevěný + plastový |
| Ohniště | s grilem |
| Gril |
| Autobus | Veľký Meder 1.2 km |
|---|---|
| Dětský bazén | Veľký Meder 300 m |
| Fitcentrum | Veľký Meder 300 m |
| Hrad | Komárno 30 km |
| Jízda na koni | Veľký Meder 500 m |
| Krytý bazén | Veľký Meder 300 m |
| Les | Veľký Šťál 200 m |
| Masáže | Veľký Meder 300 m |
| Minigolf | Veľký Meder 300 m |
| Muzeum | Dunajská Streda 10 km |
| Muzeum | Komárno 30 km |
| Obchod | Veľký Meder 400 m |
| Pošta | Veľký Meder 500 m |
| Přírodní zvláštnost | Vodní dílo Gabčíkovo 20 km |
| Restaurace | Veľký Meder 250 m |
| Sauna | Veľký Meder 300 m |
| Tenis | Veľký Meder 50 m |
| Termální koupaliště | Gyor, Maďarsko 24 km |
| Termální koupaliště | Veľký Meder 300 m |
| Vlak | Veľký Meder 1.5 km |
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 2 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 9 800 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 11 340 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 11 340 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 11 340 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 11 340 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 11 340 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 11 340 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 11 340 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 11 060 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 8 750 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 8 190 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 8 190 Kč |
Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so), spotřebu el. energie do 70 kWh, spotřebu vody, spotřebu plynu, ložní prádlo, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje: spotřebu el. energie nad 70kWh, místní poplatek (platba na místě), dítě do 3 let nad kapacitu 13 EUR/týden. Kauce 50 EUR.