Lenka K. 11.07.2020 - 18.07.2020
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Krásné prostředí, ubytování čisté, vybavené, majitel objektu velmi vstřícný. Pěšky kousek k termálnímu koupališti.


Recenze zveřejněna





Apartmánový dům se nachází 600 m od proslulého termálního koupaliště. Hostům je k dispozici společná zahrada s ohništěm a posezením.
| Kód objektu: | 5233_1 |
|---|---|
| Místo: | Jižní Slovensko - Veľký Meder |
| Koupání: | 600 m |
| Počet osob: | 8 |
| Parkování: | Uzavřené Na pozemku (1 místo) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 500 m |
| Restaurace: | 50 m |
| Cena od: | - |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Počet podlaží | 1 |
| Obytná plocha | 80 m2 |
| Vytápění | plyn lokální (obsluhuje pronajímatel) |
| Ohřev vody | kotel topení (objem: 120 l) |
| Domácí zvíře | za poplatek, 20 eur, platba na místě majiteli |
| Přízemí (apartmán) |
|---|
| Ložnice (2 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (2 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko) |
| Obytná místnost (9 m2, počet míst u jídelního stolu: 4) |
| Kuchyň (10 m2) |
| Obytná místnost (9 m2, počet míst u jídelního stolu: 4) |
| Koupelna (wc, sprch. kout) |
| TV | LCD TV |
|---|---|
| Vaření | plynový sporák s plynovou troubou, počet plotýnek: 4 |
| Lednička | 120 l |
| Mrazicí box | |
| Varná konvice | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Konstrukce | zděná |
| Počet skříní | 2 |
| Možnost kouření |
| Oplocení | |
|---|---|
| Druh pozemku | zahrada |
| Velikost pozemku | 290 m2 |
| Parkování | uzavřené na pozemku (1 místo) |
| Posezení | zahradní altán |
| Zahradní nábytek | dřevěný |
| Ohniště | |
| Gril | zahradní |
| Autobus | Veľký Meder 700 m |
|---|---|
| Dětský bazén | Veľký Meder 600 m |
| Fitcentrum | Veľký Meder 600 m |
| Hrad | Komárno 30 km |
| Jízda na koni | Okoč 6 km |
| Krytý bazén | Veľký Meder 600 m |
| Les | 1 km |
| Masáže | Veľký Meder 600 m |
| Minigolf | Veľký Meder 600 m |
| Muzeum | Komárno 30 km |
| Obchod | Veľký Meder 500 m |
| Přehrada | Gabčíkovo 20 km |
| Restaurace | Veľký Meder 50 m |
| Sauna | Veľký Meder 600 m |
| Sportovní areál | Veľký Meder 600 m |
| Tenis | Veľký Meder 600 m |
| Termální koupaliště | Veľký Meder 600 m |
| Termální koupaliště | Gyor, Maďarsko 24 km |
| Vlak | Veľký Meder 1 km |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |


Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.