Antonín M. 30.06.2018 - 07.07.2018
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- příjemní ubytovatelé
- pěkné místo na dovolenou, příjemní sousedé, byli jsme spokojení
- málo místa na parkování
Recenze zveřejněna





Moderní apartmánový dům situovaný 10 minut chůze od termálního koupaliště. Veľký Meder je vhodný nejen pro aktivní dovolenou rodin s dětmi, ale i pro starší návštěvníky. Doporučujeme výlet do jednoho z nejstarších slovenských měst Komárno.
| Kód objektu: | 5267_1 |
|---|---|
| Místo: | Jižní Slovensko - Veľký Meder |
| Koupání: | 700 m |
| Počet osob: | 2 |
| Parkování: | Uzavřené Na pozemku (3 místa) |
| Hodnocení: | |
| Obchod: | 150 m |
| Restaurace: | 100 m |
| Cena od: | 7 840 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Počet podlaží | 1 |
| Obytná plocha | 25 m2 |
| Vytápění | plyn ústřední (kotel v domě) |
| Ohřev vody | průtokový ohřívač |
| Domácí zvíře |
| Přízemí |
|---|
| Obytná místnost (2 x samostatné lůžko, kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| TV | plasma tv, satelit |
|---|---|
| Vaření | elektrický vařič, počet plotýnek: 2 |
| Lednička | 120 l |
| Mrazicí box | 20 l |
| Varná konvice | |
| Mikrovlnná trouba | |
| žehlička | |
| Houpačka | dětská |
| Internet | WiFi v ceně |
| Konstrukce | zděná |
| Počet skříní | 6 |
| Možnost kouření |
| Oplocení | |
|---|---|
| Druh pozemku | zahrada |
| Velikost pozemku | 400 m2 |
| Parkování | uzavřené na pozemku (3 místa) |
| Zahradní nábytek | plastový |
| Gril | přenosný |
| Autobus | Veľký Meder 1.5 km |
|---|---|
| Bowling | areál koupaliště 700 m |
| Dětský bazén | areál koupaliště 700 m |
| Fitcentrum | areál koupaliště 700 m |
| Hrad | Komárno 30 km |
| Hřiště | areál koupaliště 700 m |
| Jezero | Veľký Meder 2 km |
| Jízda na koni | Veľký Meder 1 km |
| Krytý bazén | areál koupaliště 700 m |
| Kuželky | areál koupaliště 700 m |
| Les | 700 m |
| Minigolf | areál koupaliště 700 m |
| Muzeum | Komárno 30 km |
| Obchod | Veľký Meder 150 m |
| Písečná pláž | Veľký Meder 3 km |
| Pošta | Veľký Meder 200 m |
| Přehrada | Gabčíkovo 20 km |
| Přírodní koupaliště | Veľký Meder 3 km |
| Restaurace | Veľký Meder 100 m |
| Rybník | Veľký Meder 2 km |
| Sauna | areál koupaliště 700 m |
| Stolní tenis | areál koupaliště 700 m |
| Supermarket | Veľký Meder 150 m |
| Tenis | areál koupaliště 700 m |
| Termální koupaliště | areál koupaliště 700 m |
| Travnatá pláž | Veľký Meder 3 km |
| Vlak | Veľký Meder 1.5 km |
| Zámek | Komárno 30 km |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 2 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 8 400 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 9 940 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 9 940 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 9 940 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 9 940 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 9 940 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 9 940 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 9 940 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 9 940 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 8 400 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 7 840 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 7 840 Kč |
Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so), spotřebu el. energie, spotřebu vody, spotřebu plynu, ložní prádlo, ručníky, závěrečný úklid.
Cena nezahrnuje: místní poplatek (platba na místě), poplatek za palivo (platí se na místě), dítě do 3 let nad kapacitu 13 EUR/týden. Kauce 50 EUR.