Martin S. 05.08.2017 - 12.08.2017
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna





Moderní apartmánový dům se nachází ve Velkém Mederu v těsné blízkosti termálního koupaliště. Hostům je k dispozici ubytování ve 2, 3 i 4-lůžkových apartmánech s možností přistýlek. Každý apartmán je vybaven LCD televizorem, WiFi internetem, klimatizací (za poplatek) a samostatnou koupelnu s WC. V objektu jsou dvě kompletně zařízené kuchyně, kde si můžete připravit chutnou stravu. V areálu se nachází venkovní posezení pod pergolou se zahradním nábytkem s možností grilování. Pro děti je připraveno dětské hřiště se skluzavkou a venkovní houpačka.
| Kód objektu: | 5287 |
|---|---|
| Místo: | Jižní Slovensko - Veľký Meder |
| Koupání: | 100 m |
| Počet osob: | 20 |
| Parkování: | Na pozemku (6 míst) |
| Hodnocení: | |
| Obchod: | 500 m |
| Restaurace: | 20 m |
| Cena od: | 36 540 Kč za týden |
| Druh objektu | apartmán |
|---|---|
| Počet podlaží | 1 |
| Obytná plocha | 101 m2 |
| Vytápění | plyn ústřední (kotel v domě - obsl.pronajímatel) |
| Ohřev vody | plynový bojler |
| Krb | zahradní |
| Domácí zvíře |
| Přízemí |
|---|
| Kuchyň (20 m2, kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Hala (počet křesel: 1, počet pohovek: 1) |
| 1. patro |
| Kuchyň (24 m2, kuchyňský kout, jídelní kout) |
| Hala (počet křesel: 1, počet pohovek: 1) |
| Přízemí (apartmán) |
| Obývací ložnice (1 x manželské lůžko, 1 x přistýlka) |
| Obývací ložnice (1 x manželské lůžko, 1 x přistýlka) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Předsíň |
| Obývací ložnice (1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Předsíň |
| Předsíň |
| 1.patro (apartmán) |
| Obývací ložnice (1 x manželské lůžko, 1 x přistýlka) |
| Obývací ložnice (1 x manželské lůžko, 1 x přistýlka) |
| Koupelna (bar, wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Předsíň |
| Předsíň |
| Předsíň |
| Předsíň |
| Obývací ložnice (1 x manželské lůžko, 1 x rozkládací pohovka - přistýlka) |
| Obytná místnost (1 x rozkládací pohovka - přistýlka) |
| TV | LCD TV (7x), satelit |
|---|---|
| Vaření | (2x) kombinovaný sporák s elektrickou troubou, el. plotýnek: 4, plyn. plotýnek: 4 |
| Lednička | 7 ks |
| Mrazicí box | 7 ks |
| Varná konvice | 2 ks |
| Mikrovlnná trouba | 2 ks |
| Houpačka | zahradní |
| Prolézačka | |
| Trampolína | |
| Skluzavka | |
| Kola | možnost zapůjčení jízdních kol, uzamykatelný prostor pro kola |
| Internet | WiFi v ceně |
| Konstrukce | zděná |
| Možnost kouření | zakázáno |
| Klimatizace | klimatizace za poplatek |
| Oplocení | |
|---|---|
| Druh pozemku | zahrada |
| Velikost pozemku | 800 m2 |
| Parkování | na pozemku (6 míst) |
| Posezení | pod pergolou |
| Zahradní nábytek | dřevěný |
| Ohniště |
| Autobus | Veľký Meder 1 km |
|---|---|
| Doktor | Veľký Meder 400 m |
| Hospoda | Veľký Meder 400 m |
| Hrad | Komárno 30 km |
| Les | Veľký Meder 100 m |
| Muzeum | Komárno 30 km |
| Muzeum | Dunajská Streda 10 km |
| Obchod | Veľký Meder 500 m |
| Pošta | Veľký Meder 900 m |
| Přírodní zvláštnost | Vodní dílo Gabčíkovo 20 km |
| Restaurace | Veľký Meder 20 m |
| Supermarket | Veľký Meder 800 m |
| Termální koupaliště | Gyor, Maďarsko 24 km |
| Termální koupaliště | Veľký Meder 100 m |
| Vlak | Veľký Meder 1.5 km |
Upozornění
V období 1.7.-26.8. je možné rezervovat pouze celý objekt. V ostatních termínech je možno rezervovat samostatné apartmány pro 2,3 nebo 4 osoby.
Omezení
Max. obsazení celého objektu je 13 dospělých a 7 dětí do 15 let.
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 11 osob | týden pro 12 - 14 osob | týden pro 12 - 15 osob | týden pro 15 - 20 osob | týden pro 16 - 20 osob | týden pro 13 - 15 osob |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 36 540 Kč | - | 41 720 Kč | - | 44 380 Kč | - |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 36 540 Kč | - | 41 720 Kč | - | 44 380 Kč | - |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 36 540 Kč | - | 41 720 Kč | - | 44 380 Kč | - |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 39 130 Kč | - | 41 720 Kč | - | 44 380 Kč | - |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 50 120 Kč | - | - | - | 55 300 Kč | 55 300 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 51 660 Kč | - | - | - | 56 840 Kč | 56 840 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 51 660 Kč | - | - | - | 56 840 Kč | 56 840 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 51 660 Kč | - | - | - | 56 840 Kč | 56 840 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 51 660 Kč | - | - | - | 56 840 Kč | 56 840 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 51 660 Kč | - | - | - | 56 840 Kč | 56 840 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 51 660 Kč | - | - | - | 56 840 Kč | 56 840 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 51 660 Kč | - | - | - | 56 840 Kč | 56 840 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 43 820 Kč | - | - | - | 43 820 Kč | 43 820 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 42 280 Kč | - | - | - | 42 280 Kč | 42 280 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 41 720 Kč | - | - | - | 41 720 Kč | 41 720 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 41 720 Kč | - | - | - | 41 720 Kč | 41 720 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 41 720 Kč | - | - | - | 41 720 Kč | 41 720 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 41 720 Kč | - | - | - | 41 720 Kč | 41 720 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 41 720 Kč | - | - | - | 41 720 Kč | 41 720 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 41 720 Kč | - | - | - | 41 720 Kč | 41 720 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 41 720 Kč | - | - | - | 41 720 Kč | 41 720 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 41 720 Kč | - | - | - | 41 720 Kč | 41 720 Kč |
Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so), spotřebu el. energie, spotřebu vody, spotřebu plynu, ložní prádlo.
Cena nezahrnuje: místní poplatek (platí se na místě pronajímateli), poplatek za palivo (platba na místě pronajimateli), dítě do 3 let nad kapacitu 13 EUR/týden. Kauce 50 EUR.