Petr S. 07.06.2019 - 09.06.2019
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- Velmi prijemny a vstricny majitel. Klidna lokalita velmi vhodna pro rodice s detmi.
Velmi Pekny pobyt v utulnem domku s veskerym vybavenim.
Recenze zveřejněna





Tři vkusně a moderně zařízené rekreační chaty situované nedaleko břehu přehrady Liptovská Mara v klidné části. Ubytování je vzdáleno 1,5 km od Aquaparku Tatralandia a 8 km od termálního koupaliště Bešeňová. Každá chata má svou venkovní terasu.
| Kód objektu: | 5290_1 |
|---|---|
| Místo: | Liptov - Liptovský Trnovec |
| Koupání: | 1.20 km |
| Počet osob: | 5+2 |
| Parkování: | Otevřené Na pozemku (6 m od objektu, 7 míst) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | 2 |
| Obchod: | 600 m |
| Restaurace: | 1.20 km |
| Cena od: | 17 290 Kč za týden |
| Druh objektu | chata |
|---|---|
| Počet podlaží | 2 |
| Obytná plocha | 68 m2 |
| Vytápění | plyn ústřední (dálkové), (plynový kotel ) |
| Ohřev vody | kotel topení |
| Domácí zvíře | za poplatek, 13 eur, platba na místě majiteli |
| Přízemí |
|---|
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo) |
| Obytná místnost (14 m2, počet míst u jídelního stolu: 6, počet pohovek: 1, jídelní kout) |
| Kuchyň (8 m2) |
| 1. patro |
| Ložnice (16 m2, 1 x samostatné lůžko, 1 x manželské lůžko) |
| Ložnice (10 m2, 2 x samostatné lůžko) |
| TV | klasický tv, satelit |
|---|---|
| Lednička | 60 l |
| Mrazicí box | |
| Varná konvice | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Houpačka | dětská |
| Trampolína | |
| Skluzavka | |
| Slunečník | |
| Loďka | veslice |
| Kóje na lyže | |
| Internet | WiFi v ceně |
| Konstrukce | zděná |
| Počet skříní | 3 |
| Oplocení | oplocen částečně |
|---|---|
| Druh pozemku | zahrada |
| Velikost pozemku | 600 m2 |
| Parkování | otevřené na pozemku (6 m od objektu, 7 míst) |
| Posezení | |
| Zahradní nábytek | plastový |
| Ohniště | |
| Gril | zahradní |
| Aquapark | Tatralandia 3.5 km |
|---|---|
| Autobus | Liptovský Trnovec 700 m |
| Bowling | Liptovský Mikuláš 6 km |
| Cyklostezky | 30 m |
| Doktor | Liptovský Mikuláš 6 km |
| Fitcentrum | Liptovský Mikuláš 4 km |
| Golf | Liptovský Mikuláš 9 km |
| Hospoda | Liptovský Trnovec 800 m |
| Hrad | 8 km |
| Hřiště | Liptovský Trnovec 600 m |
| Jízda na koni | Liptovská Sielnica 4 km |
| Kabinková lanovka | Jasná 14 km |
| Kuželky | Liptovský Mikuláš 6 km |
| Les | 200 m |
| Lyžařská škola | Jasná 14 km |
| Lyžařský vlek | Kasná 14 km |
| Masáže | Liptovský Mikuláš 5 km |
| Minigolf | Liptovský Mikuláš 9 km |
| Obchod | Liptovský Trnovec 600 m |
| Pošta | Liptovský Mikuláš 4 km |
| Přehrada | Liptovská Mara 1.2 km |
| Půjčovna loděk | Liptovská Mara 1.2 km |
| Půjčovna lyží | Jasná 8 km |
| Restaurace | Liptovský Trnovec 1.2 km |
| Sauna | Liptovský Mikuláš 5 km |
| Sedačková lanovka | Zavážná Poruba 9 km |
| Sportovní areál | Liptovský Mikuláš 6 km |
| Stolní tenis | Liptovský Mikuláš 6 km |
| Supermarket | Liptovský Mikuláš 5 km |
| Svah pro děti | Paučiná Lehota 8 km |
| Tenis | Liptovský Mikuláš 6 km |
| Termální koupaliště | Bešeňová 8 km |
| Travnatá pláž | Liptovská Mara 1.2 km |
| Turistické stezky | 30 m |
| Vlak | Liptovský Mikuláš 6 km |
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Velmi Pekny pobyt v utulnem domku s veskerym vybavenim.
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 7 osob |
|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 17 850 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 19 390 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 19 390 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 19 390 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 19 390 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 19 390 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 19 390 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 19 390 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 19 390 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 17 850 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 17 290 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 17 290 Kč |
Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so), spotřebu el. energie, spotřebu vody, spotřebu plynu, ložní prádlo, závěrečný úklid, WiFi připojení.
Cena nezahrnuje: místní poplatek (platba na místě), dítě do 3 let nad kapacitu 13 EUR/týden. Kauce 50 EUR.
Apartmán Liptovské Matiašovce
Vzdálenost: 3 km
Počet osob: 4
Cena od: 17 290 Kč za týden
Apartmán Liptovské Matiašovce
Vzdálenost: 3 km
Počet osob: 6
Cena od: 31 850 Kč za týden
Studio Liptovské Matiašovce
Vzdálenost: 3 km
Počet osob: 4
Cena od: 20 930 Kč za týden
Apartmán Liptovské Matiašovce
Vzdálenost: 3 km
Počet osob: 6
Cena od: 22 750 Kč za týden
Studio Liptovské Matiašovce
Vzdálenost: 3 km
Počet osob: 4
Cena od: 17 290 Kč za týden