Lenka D. 14.07.2018 - 21.07.2018
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
- krásná příroda, dokonalý relax, aktivní vyžití na jednom místě, čisté krásné ubytování s příjemným přístupem
Recenze zveřejněna





Nově zrekonstruované studio v apartmánovém domě, které se nachází v Hrabovské dolině. Místo je díky své poloze a čistému horskému vzduchu ideální jak pro milovníky aktivní tak i pasivní dovolené. Možnost vypůjčení motokár, posezení u ohniště, pro děti k dispozici prolézačky a houpačky. Koupání je možné buď v místním jezeře nebo v blízkých termálech Lúčky a Bešeňová. Ubytování je situováno na klidnou stranu s výhledem na oboru s muflony. Přímo v apartmánovém domě je možnost zajištění stravování.
| Kód objektu: | 5291 |
|---|---|
| Místo: | Liptov - Hrabovská Dolina |
| Koupání: | 100 m |
| Počet osob: | 3 |
| Parkování: | Za poplatek U objektu (20 m od objektu, otevřené hlídané u objektu) |
| Hodnocení: | |
| Počet ložnic: | Studio |
| Obchod: | 1 km |
| Cena od: | 10 430 Kč za týden |
| Druh objektu | studio |
|---|---|
| Obytná plocha | 40 m2 |
| Bezbariérový přístup | bezbariérový přístup |
| Vytápění | elektrika ústřední (kotel v domě - obsl.pronajímatel), (podlahové topení, v koupelně radiátory + topení podlahové topení) |
| Ohřev vody | elektrický bojler |
| Domácí zvíře |
| Přízemí |
|---|
| Studio (31 m2, 1 x manželské lůžko, 1 x rozkládací křeslo - přistýlka, počet míst u jídelního stolu: 4, kuchyňský kout, jídelní kout, bar, terasa - 20 m2, výhled: na krajinu) |
| Koupelna (wc, sprch. kout, umyvadlo, terasa, výhled: na krajinu) |
| TV | LCD tv, satelit |
|---|---|
| Audio | rádio |
| Lednička | |
| Varná konvice | |
| Mikrovlnná trouba | |
| Kóje na lyže | |
| Internet | WiFi v ceně (v celém resortu + přístup na internet v televizi) |
| Konstrukce | dřevěná + zděná |
| Počet skříní | 1 |
| Možnost kouření |
| Oplocení | otevřený |
|---|---|
| Druh pozemku | příroda |
| Parkování | za poplatek u objektu (20 m od objektu, otevřené hlídané u objektu) |
| Posezení | |
| Zahradní nábytek | ano |
| Ohniště |
| Autobus | 50 m |
|---|---|
| Běžecké tratě | (délka tratí 10 km, 20 km, 30 km) 100 m |
| Doktor | Ružomberok 2 km |
| Hřiště | 100 m |
| Jezero | 100 m |
| Kabinková lanovka | 100 m |
| Lyžařská škola | (přímo u ubytovacího areálu) |
| Lyžařský vlek | 100 m |
| Obchod | 1 km |
| Pošta | Ružomberok 2 km |
| Restaurace | (přímo v apartmánovém domě) |
| Rybolov | (přímo u objektu) 100 m |
| Sáňkařská dráha | 100 m |
| Sjezdovka | 100 m |
| Svah pro děti | 100 m |
| Termální koupaliště | Lůčky 7 km |
| Termální koupaliště | Bešeňová 12 km |
| Vlak | Ružomberok 3 km |
| Zorbing | 100 m |
Poznámka
Obsazení apartmánu je buď 3 dospělé osoby, nebo 2 dospělé osoby + 2 děti
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
Recenze zveřejněna
| Celkově | |
| Lokalita | |
| Ubytování |
To co jsem očekával jsem také dostal. Čisté moderní a vybavené ubytování. Příjemné prostředí na aktivní i neaktivní odpočinek. Dobrá místní kuchyně. Dovedu si to tu představit i s dětmi.
Recenze zveřejněna
Upozornění: ikonka neukazuje přímo na polohu objektu, ale na příslušnou obec.
| stav | termín | týden pro 3 osoby |
|---|---|---|
| Rezervujte | 23.05.2026 - 30.05.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 30.05.2026 - 06.06.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 06.06.2026 - 13.06.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 13.06.2026 - 20.06.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 20.06.2026 - 27.06.2026 | 10 990 Kč |
| Rezervujte | 27.06.2026 - 04.07.2026 | 12 530 Kč |
| Rezervujte | 04.07.2026 - 11.07.2026 | 12 530 Kč |
| Rezervujte | 11.07.2026 - 18.07.2026 | 12 530 Kč |
| Rezervujte | 18.07.2026 - 25.07.2026 | 12 530 Kč |
| Rezervujte | 25.07.2026 - 01.08.2026 | 12 530 Kč |
| Rezervujte | 01.08.2026 - 08.08.2026 | 12 530 Kč |
| Rezervujte | 08.08.2026 - 15.08.2026 | 12 530 Kč |
| Rezervujte | 15.08.2026 - 22.08.2026 | 12 530 Kč |
| Rezervujte | 22.08.2026 - 29.08.2026 | 10 990 Kč |
| Rezervujte | 29.08.2026 - 05.09.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 05.09.2026 - 12.09.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 12.09.2026 - 19.09.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 19.09.2026 - 26.09.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 26.09.2026 - 03.10.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 03.10.2026 - 10.10.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 10.10.2026 - 17.10.2026 | 10 430 Kč |
| Rezervujte | 17.10.2026 - 24.10.2026 | 10 430 Kč |
Cena zahrnuje: pronájem objektu za týden pobytu (so-so), spotřebu el. energie, spotřebu vody, spotřebu plynu, internetové připojení, karta Liptov
Cena nezahrnuje: místní poplatek (platba na místě cca 0,5 EUR/noc/os.), monitorované parkování 5 EUR/den, maximálně však 20 EUR/pobyt, závěrečný úklid + ložní prádlo a ručníky + jejich výměna do výše max 45 EUR, kauci 50 EUR (vrací se při odjezdu)
Chata Liptovský Trnovec
Vzdálenost: 19 km
Počet osob: 5+2
Cena od: 17 290 Kč za týden
Apartmán Liptovské Matiašovce
Vzdálenost: 20 km
Počet osob: 6
Cena od: 22 750 Kč za týden
Apartmán Liptovské Matiašovce
Vzdálenost: 20 km
Počet osob: 6
Cena od: 22 750 Kč za týden
Studio Liptovské Matiašovce
Vzdálenost: 20 km
Počet osob: 4
Cena od: 17 290 Kč za týden
Apartmán Liptovské Matiašovce
Vzdálenost: 20 km
Počet osob: 4
Cena od: 17 290 Kč za týden